KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378516
nr 1437 8516
Halina Korbik
(1923-1989), Polen
Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på duk, 72x64 cm, yttermått inklusive ram: 77x68 cm
Halina Korbik, bildkonstnär född 1923, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:48:54
12/12 14:06:21